Kalendarz Opole 2021

Kalendarz

Kalendarz „Opole 2021”

 

Przygotowałem dla Was czwartą edycję kalendarza „Opole 2021”. W tym roku nastąpiły małe zmiany, o których rozpisałem się poniżej.

Wygląd

 

Jeżeli śledziliście mój profil na Facebooku, to zauważyliście, że w tym roku była bardzo duża przewaga zdjęć z drona. I ma takich zdjęciach bazowałem tworząc nowy projekt. Bo czemu by nie nie wydać kalendarza składającego się tylko z pionowych panoram?

Kolejną zmianą jest wygląd kartek z kalendarza. W odróżnieniu od poprzednich edycji plansza kalendarza jest rozciągnięta w całości zdjęciem, aż do kalendarium. Niestety nie zdecydowałem się na pokrycie całej planszy zdjęciem z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że kalendarium na niektórych zdjęciach wyglądało bardzo nieestetycznie, a drugi powód jest taki, że część osób wycina zdjęcia z kalendarza i je wiesza u siebie w domach.

 

Kalendarz OPOLE
A tak prezentuje się pierwsza i ostatnia strona kalendarza

 

Dwa razy więcej kartek

 

Tak, poprzednie trzy edycje kalendarzy miały 7 kartek i druk obustronny. W tym roku zdecydowałem się zwiększyć ilość kartek do 13! Kalendarz składa się z okładki i dwunasty stron kalendarzowych, a na ostatniej stronie tradycyjnie znajdziecie miniaturki zdjęć.

Jakość

Tutaj nic się nie zmieniło od pierwszej edycji. Kalendarz jest cały czas w rozmiarze A3 czyli 42×29,7 cm, drukowany na papierze kredowym 250 g. Każda strona jest lakierowana.

Słów kilka o kalendarzu

 

Edycja kalendarza „Opole 2021” to taki powrót do korzeni sprzed lat. Posiadając aktualnie drona, chciałem pokazać jak najwięcej Opola z mijającego roku. Mamy Zaodrze, Centrum, Malinkę, Górkę Śmierci oraz Wyspę Bolko – czyli miejsca, któreych dotychczas nie pokazywałem w minionych latach. Wybór zdjęć był w tym roku bardzo trudny, bo chyba pierwszy raz chciałem aby rok miał 20 miesięcy – bo tyle zdjęć zostało w ostatecznej selekcji. Mam nadzieję, że dokonałem słusznego wyboru, i że się Wam spodoba.

 

Jak zamawiać?

 

Zamówienia możecie składać na Fanpejdżu, lub bezpośrednio na blogu pod tym linkiem lub wysyłając maila na adres szpala84@gmail.com

Przy zamówieniu proszę napisać

Imię i Nazwisko :
Ilość Sztuk :
Odbiór Osobisty czy Wysyłka – jeżeli wysyła to poproszę adres

Koszt

 

W tym roku koszt jednej sztuki to 50 zł

Odbiór Osobisty – 0 zł – na terenie Zaodrza, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym 721 158 397
Wysyłka w kartonowej kopercie kurierem w Polsce to 15 zł
Wysyłka w kartonowej kopercie Pocztą Polską na cały świat wg cennika Poczty

Wysyłka

 

Wysyłka i Odbiór od 2 listopada do końca zapasów. W tym roku edycja kalendarza „Opole 2021” będzie limitowana. Tylko 100 sztuk.

Inne fajne rzeczy ? 

Koniecznie zobaczcie do mojego banku zdjęć – może znajdziecie coś dla siebie z Opola, Polski czy Świata – kliknij —-> TUTAJ 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz Opole 2021
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry