Wystawa zdjęć w Krakowie

Witam,
Zapraszam wszystkich z Krakowa, okolic i całej Polski do odwiedzenia Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie. Moje zdjęcie wygrało konkurs “W Chinach i o Chinach” organizowany przez Instytut Konfucjusza w Krakowie w kategorii “Zdjęcie Publiczności”.
W konkursie brało udział 177 uczestników, którzy nadesłali 694 prace.
Z nadesłanych fotografii wybrano 42 najlepsze zdjęcia, z tych 42 zostało wybrane 12 najlepszych. W tych dwunastu fotografiach znalazło się jedno moje zdjęcie. Wystawa jest czynna od 14 do 28 czerwca. Wstęp bezpłatny.
Na koniec chciałbym podziękować za pomoc moim znajomym, którzy docenili moje zdjęcie i pomogli mi wygrać. Dziękuję mojej dziewczynie Milenie, która mnie docenia i mobilizuje we wszystkim co robię na blogu. Pawłowi Kotowi, bez jego pomocy marketingowej moje zdjęcie by nie dotarło do tak szerokiej publiczności, Marysi-Klarze oraz Dawidowi, którzy pomogli rozpowszechnić to zdjęcie. Wszystkim ludziom, których znam i tym, których nie znam. Dzięki Waszej pomocy jedno z moich marzeń mogło się ziścić. Dziękuję

Zdjęcie przedstawia wejście na ulicę Quinmen, która leży w centralnej części Pekinu.
Od południowej strony łączy się ona z placem Tiananmen poprzez Bramę Miejską Zhengyangmen.
Moim odczuciem spacerując po tej ulicy było, że w witrynach sklepowych głównie mogłem zobaczyć zachodnie marki sklepów, ale jak zacząłem wchodzić głębiej w uliczki to natrafiałem na hut ongi, które kontrastowały ze znakiem McDonaldu. Na całej długości ulicy są położone szyny, po których jeździ tramwaj i jest on główną atrakcją turystyczną na niej. Ciekawostką jest, że jest to jedyny tramwaj w całym Pekinie.
Wystawa zdjęć w Krakowie
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry