Sesja fitness

Sesja fitness

Sesja Fitness

Kiedy pierwszy raz napisał do mnie Damian czy interesuje mnie sesja fitness – Bez zastanowienia odpowiedziałem, że tak. Ustaliliśmy termin zdjęć i udałem się do Tarnowa Opolskiego zobaczyć jego trening.
Damian Dąbrowski jest instruktorem kulturystki i fitness, pod swoich klientów układa im plany treningowe oraz diety. W skrócie mogę nawet powiedzieć, że Damian robi to wszystko z pasją. A wiadomo, że osoby z pasją robią to najlepiej. Podczas sesji dowiedziałem się, że Damian prócz układania diet żywieniowych i pomaganiu innym w osiągnięciu idealnej sylwetki świadczy również masaże z dojazdem dla klienta.
W przypadku tej sesji, zadanie było bardzo trudne, ponieważ miejsce, w którym miałem robić zdjęcia miało bardzo niewiele światła. Przez co musiałem doświetlać Damiana softboxem 100×60. Kolejną przeszkodą wg. mnie były bardzo kontrastowe kolory na ścianach. Dlatego zdecydowałem się część zdjęć zrobić w czerni i bieli, a część zdjęć w klimacie lat 80 – tych prosto z planu filmowego filmu “ROCKY”
Mam nadzieje, że efekt naszej współpracy Wam się spodobają.

Kontakt do Damiana na jego stronie ——-> TUTAJ

 

Sesja fitness OpoleSesja fitness OpoleSesja fitness OpoleSesja fitness Opole sesja-damian-27Sesja fitnesSesja fitnesSesja fitnesSesja fitnes

Zapisz

Zapisz

Sesja fitness
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry