320
STRON

Najpopularniejszy przewodnik po opolskim

Znasz Opolszczyznę?

Twoja odpowiedź brzmi „tak”? Pokażę Ci, że są miejsca, do których dotarło niewielu… Sprawdź, czy jesteś jednym z nich.

Czy jednak usłyszałem „nie”? To rejon pełen nieoczywistości i tajemniczych miejsc, więc poznaj go od jak najlepszej strony. Pomogę Ci w tym!

Najobszerniejszy przewodnik po Opolszczyźnie

Cześć, jeśli mnie nie znacie, nazywam się Paweł Szpala, jestem autorem bloga „Człowiek Przygoda” oraz Opolskim fotografem z dziesięcioletnim stażem. Bez ogródek i ściemniania chciałbym Wam przedstawić mój pierwszy samodzielnie napisany najobszerniejszy przewodnik po Opolszczyźnie.

Karol Werner

Dlaczego warto kupić „Opolskie – przewodnik pełen przygód”?

Jest to największy przewodnik po Opolszczyźnie

9 obszernych rozdziałów pełnych przygód

Szczegółowo opisane ponad 100 niezwykłych miejsc i atrakcji

Aż 30 propozycji gotowych wycieczek zarówno jednodniowych, jak i na cały weekend

Spis miejsc dla fotografów ze szczegółowymi wskazówkami

30 klimatycznych miejsc noclegowych (na różne potrzeby i standardy)

Powiedzieli o książce

Najlepszy przewodnik po Opolszczyźnie jaki kiedykolwiek powstał! Paweł umieścił w nim tak wiele świetnych miejsc, informacji i ciekawostek, że z powodzeniem zaplanujesz każdy weekend. I to na rok do przodu!

Karol Werner

Książka Pawła Szpali to nie tylko pierwsze tak kompletne spojrzenie na turystyczny aspekt woj. opolskiego, ale przede wszystkim zbiór doskonałych informacji praktycznych, opowieści o miejscach zanurzony w przepięknej szacie wizualnej. Od razu widać, że autor nie tylko dobrze wie o czym pisze ale też doskonale potrafi na te miejsca patrzyć. Cóż się dziwić, w środowisku podróżniczym ma opinię utalentowanego fotografa.

Marcin i Ania Nowa – Wędrowne Motyle

ZOBACZ JAK WYGLĄDA W ŚRODKU

Stron
0
Rozdziałów
0
Artakcji
0
Inspiracji podróżniczych
0

O książce

„Opolskie – przewodnik pełen przygód” to jedyny taki przewodnik w Polsce. Jest efektem ostatnich 10 lat pasji do fotografii, która naturalnie łączy się u mnie z miłością do zwiedzania regionu. Obszerny i bogato ilustrowany – na ponad 300 stronach przewodnika każdy znajdzie coś dla siebie:

spływy kajakowe

zamki i pałace

tajemnicze miejsca pełne niecodziennych historii

miejsca spoza przewodników

najciekawsze miejsca

szlaki górskie

trasy rowerowe

i wiele innych atrakcji (szczególnie dla najmłodszych!).

Dla kogo jest przewodnik?

Przewodnik jest napisany dla każdego. Kimkolwiek jesteś, Czytelniku, zapewniam Cię, że znajdziesz coś dla siebie. Dla fotografów przygotowałem listę opolskich miejscówek na zdjęcia oraz porady, kiedy tam pojechać, by ustrzelić najlepsze kadry. Dla rodzin z dziećmi opisany został szereg atrakcji, gdzie całą rodziną możecie spędzić czas. Dla osób aktywnych przygotowane są opisy szlaków górskich, spływy kajakowe, trasy rowerowe, a nawet przejażdżka drezyną. Dla ceniących ciszę, spokój i odpoczynek na łonie przyrody wiele adresów klimatycznych miejsc.

W przewodniku nic nie jest wymyślone, każde miejsce w nim opisane zostało odwiedzone i sprawdzone osobiście. Nikt nie zapłacił za moją opinię, a niektórzy nawet nie wiedzieli, że odwiedzam te miejsca z myślą umieszczenia ich w przewodniku – każde z miejsc starałem się przedstawić najobiektywniej jak potrafiłem, a parę atrakcji przez niską jakość nie znalazło się w książce.

Napisanie tego przewodnika zajęło mi niecałe dwa lata, włożyłem w to mnóstwo serca oraz wiele zachodów i wschodów słońca. Mam nadzieję, że docenicie przewodnik i zakochacie się w opolskim – najmniejszym, ale pełnym atrakcji, województwie w Polsce.

Co zyskujesz, kupując szybciej?

1

Przez cały okres przedsprzedaży oszczędzasz 10 zł – zamiast 69 zł → 59 zł!

2

Do pierwszych 100 zamówień unikalna seria pocztówek z Opola.

3

Dla pierwszych 1000 osób do każdej książki dołączam jedyną w swoim rodzaju mapę województwa zaprojektowaną i namalowaną przez Marcina Nowaka (Wędrowne Motyle).

Książka dostępna w sprzedaży

Wybierz opcję, która odpowiada Ci najbardziej

Pocztówka z Opola

  • Pakiet pięciu pocztówek z Opola
  • dostępne od 1 sierpnia


Książka

  • książka 320 stron 
    lub
  • E-book (format PDF ) do wyboru

PAKIET

Książka + Ebook + Pocztówki z Opola

  • książka 320 stron
  • E-book (format PDF)
  • Pięć unikalnych pocztówek z Opola – GRATIS

FAQ

Niestety tak – cena gwarantowana w przedsprzedaży to 59 zł, a potem 69 zł. Przez szalejące ceny papieru cena w dodruku może być jeszcze wyższa.

Ze względu na sporą liczbę zdjęć. W elektronicznej wersji przewodnika będziecie mieli dodatkowo linki do miejsc oraz map.

Ponieważ w środku jest ta sama zawartość i wiedza co w książce.

Nie ma takiej możliwości, wyjątkiem jest wydanie papierowe, jeśli książka przyjdzie uszkodzona.

Niestety tym razem nie wysyłam za granicę. Poczta Polska ma cały czas zmieniające się ceny. Jeśli macie kogoś w Polsce, to można wysłać na jego adres, by Wam przekazał książkę.

Będzie taka możliwość w przedsprzedaży. Niestety później książka leci do magazynu 300 km od Opola i stamtąd będzie rozsyłana. Drugą możliwością będą spotkania z autorem w bibliotece i na targach.

Tak, ale tylko przy przedsprzedaży i po 25 kwietnia. W regularnej sprzedaży będzie możliwa tylko wysyłka – ze względu na to, że nie będę miał przy sobie książek, a będzie je rozsyłała firma zewnętrzna.

O autorze

Cześć, nazywam się Paweł Szpala i od 10 lat prowadzę blog, a w sieci jestem znany jako Człowiek Przygoda. Na blogu opisuję swoje podróże, fotowyprawy, no i głównie piszę o Opolszczyźnie. Z zawodu jestem logistykiem i zawodowym fotografem. Mam dwóch synów, którzy towarzyszyli mi podczas wielu wypraw i osobiście testowali dla Was liczne atrakcje.

Copyright © 2022 Paweł Człowiek Przygoda | Regulamin

Projekt i wykonanie t.skoczynski