ocalicokoolka‬

ocalicokoolka

# ocalicokoolka

Witam wszystkich fanów, przyjaciół znajomych tych bliższych i dalszych. Jeżeli tutaj się znalazłeś to prawdopodobnie masz wolną ścianę w domu, która czeka na zagospodarowanie, wystarczy # ocalicokoolka.

Dlatego mam do rozdania piękny autorski obraz na płótnie zatytułowany
„Serce Miasta Opola”, który może Wam tą wolną ścianę w domu wypełnić.

siepomagacover11

Aby wziąć udział w losowaniu, musicie pomóc Olkowi.

3 – letni Olo walczy z nowotworem oka. Ja jako Ojciec 3 – letniego chłopca o tym samym imieniu, nie potrafię wyobrazić sobie koszmaru, przez jaki przechodzi Olek i jego rodzina. Jednak istnieje szansa wyleczenia oka Olka. Kiedy to piszę, na koncie siepomaga jest
60 % uzbieranej kwoty, która pomoże uratować życie i oko chłopca.

Zasady losowania są proste

1) Wchodzimy na stronę http://www.siepomaga.pl/r/sercemiasta

2) Wpłacamy 10 zł – jak ktoś więcej wpłaci Olo na pewno się nie obrazi, a większa kwota nie ma wpływu na szansę w wygranej

3) W formularzu wpisujemy swoje prawdziwe imię i nazwisko. Nie zaznaczamy pól „ukryj kwotę” czy „wesprzyj anonimowo” – tutaj ja muszę mieć szansę w zweryfikowaniu osoby biorącej udział.

okoolka

4) Po dokonaniu wpłaty przyjdzie do Was mail o poniższej treści, który należy przysłać do mnie na adres szpala84@gmail.com – dzięki temu będę miał adres e-mail do kontaktu ze zwycięzcą.

5) Zbiórka trwa do 10 Września, na portalu się siepomaga.pl. Budżet jaki założyłem to 750 zł i jak już wspomniałem ani ja, ani Olo się nie obrazi. Jedynie kto może strzelić focha to nowotwór, który przegra w tej walce. Po 10 Września, wydrukuje wszystkie osoby biorące udział, wrzucę do maszyny losującej czyli pojemnika, a szczęśliwca wybierze Olo&Maks. Wynik zostanie ogłoszony maksymalnie dwa dni po skończonej zbiórce.

6) Jeżeli zwycięzcą będzie mieszkaniec Opola to obraz dostarczę osobiście, jeżeli zwycięzcą będzie ktoś z Polski to wyślę kurierem. Od razu uprzedzam. Nie wysyłam na Kostarykę 🙂

A teraz o samym obrazie. „Serce Miasta” zostało sfotografowane przez ze mnie w 2015 roku.

sie pomaga 2
Przedstawia jeden z najbardziej ikonicznych widoków w naszym mieście.
Sam obraz jest wydrukowany na powlekanym płótnie o gramaturze 380 g, co daje niezwykłą jakość na zdjęciu. W skrócie jest widoczny każdy szczegół. Obraz ma rozmiar 70×50 – jest moim autorskim produktem, nigdzie indziej niedostępnym. Dlatego zachęcam, każdego to wzięcia udziału, 10 zł to nie majątek, a Olo może wygrać życie tak jak ktoś obraz.

UPDATE:
Zgodnie z obietnicą kończymy zbiórkę na #ocalicokoolka i napiszę do kogo wędruje „Serce Miasta” Jednak najpierw małe podsumowanie – była to moja pierwsza tego typu akcja; w ciągu 24 godzin zostało wpłacone 20% kwoty, pomogło 9 osób. Dzień później Państwo Kulczykowie wpłacili całą kwotę i zbiórka na walkę z nowotworem się skończyła. I w sumie moja misja również. Kwota została uzbierana.

Kiedy to piszę Olek jest już dwa tygodnie po laserowej operacji oka. I wszystko wygląda na to, że wygrał… Fajne uczucie, co ? A teraz do rzeczy : Chciałbym każdemu podziękować z osobna – Izabela Bielak, Magda Olender, Łukasz Szyszkowski, Bartek Dulęba – z Tobą to piwka bym się napił, Paweł Życzyński, Mariusz, Aleksandra Płaszewska, Dropski, Kamila Wadas. Jakbym miał więcej obrazów to bym każdemu z Was wręczył po jednym lecz los wskazał tutaj Panią Magdę Olender – gratuluję! Co do pozostałych Pomagaczy – napiszcie do mnie na Fanpejdżu adres.

Wkrótce wyślę Wam pocztówkę z USA – w końcu każdy musi wygrać. Jeszcze raz dziękuję w imieniu Olka

ocalicokoolka‬
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry