22
Sie-2016

ocalicokoolka‬

# ocalicokoolka

Witam wszystkich fanów, przyjaciół znajomych tych bliższych i dalszych. Jeżeli tutaj się znalazłeś to prawdopodobnie masz wolną ścianę w domu, która czeka na zagospodarowanie, wystarczy # ocalicokoolka.

Dlatego mam do rozdania piękny autorski obraz na płótnie zatytułowany
„Serce Miasta Opola”, który może Wam tą wolną ścianę w domu wypełnić.

siepomagacover11

Aby wziąć udział w losowaniu, musicie pomóc Olkowi.

3 – letni Olo walczy z nowotworem oka. Ja jako Ojciec 3 – letniego chłopca o tym samym imieniu, nie potrafię wyobrazić sobie koszmaru, przez jaki przechodzi Olek i jego rodzina. Jednak istnieje szansa wyleczenia oka Olka. Kiedy to piszę, na koncie siepomaga jest
60 % uzbieranej kwoty, która pomoże uratować życie i oko chłopca.

Zasady losowania są proste

1) Wchodzimy na stronę http://www.siepomaga.pl/r/sercemiasta

2) Wpłacamy 10 zł – jak ktoś więcej wpłaci Olo na pewno się nie obrazi, a większa kwota nie ma wpływu na szansę w wygranej

3) W formularzu wpisujemy swoje prawdziwe imię i nazwisko. Nie zaznaczamy pól „ukryj kwotę” czy „wesprzyj anonimowo” – tutaj ja muszę mieć szansę w zweryfikowaniu osoby biorącej udział.

okoolka

4) Po dokonaniu wpłaty przyjdzie do Was mail o poniższej treści, który należy przysłać do mnie na adres szpala84@gmail.com – dzięki temu będę miał adres e-mail do kontaktu ze zwycięzcą.

5) Zbiórka trwa do 10 Września, na portalu się siepomaga.pl. Budżet jaki założyłem to 750 zł i jak już wspomniałem ani ja, ani Olo się nie obrazi. Jedynie kto może strzelić focha to nowotwór, który przegra w tej walce. Po 10 Września, wydrukuje wszystkie osoby biorące udział, wrzucę do maszyny losującej czyli pojemnika, a szczęśliwca wybierze Olo&Maks. Wynik zostanie ogłoszony maksymalnie dwa dni po skończonej zbiórce.

6) Jeżeli zwycięzcą będzie mieszkaniec Opola to obraz dostarczę osobiście, jeżeli zwycięzcą będzie ktoś z Polski to wyślę kurierem. Od razu uprzedzam. Nie wysyłam na Kostarykę 🙂

A teraz o samym obrazie. „Serce Miasta” zostało sfotografowane przez ze mnie w 2015 roku.

sie pomaga 2
Przedstawia jeden z najbardziej ikonicznych widoków w naszym mieście.
Sam obraz jest wydrukowany na powlekanym płótnie o gramaturze 380 g, co daje niezwykłą jakość na zdjęciu. W skrócie jest widoczny każdy szczegół. Obraz ma rozmiar 70×50 – jest moim autorskim produktem, nigdzie indziej niedostępnym. Dlatego zachęcam, każdego to wzięcia udziału, 10 zł to nie majątek, a Olo może wygrać życie tak jak ktoś obraz.

UPDATE:
Zgodnie z obietnicą kończymy zbiórkę na #ocalicokoolka i napiszę do kogo wędruje „Serce Miasta” Jednak najpierw małe podsumowanie – była to moja pierwsza tego typu akcja; w ciągu 24 godzin zostało wpłacone 20% kwoty, pomogło 9 osób. Dzień później Państwo Kulczykowie wpłacili całą kwotę i zbiórka na walkę z nowotworem się skończyła. I w sumie moja misja również. Kwota została uzbierana.

Kiedy to piszę Olek jest już dwa tygodnie po laserowej operacji oka. I wszystko wygląda na to, że wygrał… Fajne uczucie, co ? A teraz do rzeczy : Chciałbym każdemu podziękować z osobna – Izabela Bielak, Magda Olender, Łukasz Szyszkowski, Bartek Dulęba – z Tobą to piwka bym się napił, Paweł Życzyński, Mariusz, Aleksandra Płaszewska, Dropski, Kamila Wadas. Jakbym miał więcej obrazów to bym każdemu z Was wręczył po jednym lecz los wskazał tutaj Panią Magdę Olender – gratuluję! Co do pozostałych Pomagaczy – napiszcie do mnie na Fanpejdżu adres.

Wkrótce wyślę Wam pocztówkę z USA – w końcu każdy musi wygrać. Jeszcze raz dziękuję w imieniu Olka

1

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec