Kontakt

 Kontakt & Współpraca

O czym jest przygoda ?

O pasji do fotografii i podróżowaniu na wielu płaszczyznach – tych lokalnych i tych dalekich. Staram się łączyć podróżowanie nie tylko światowe ale i lokalne z pięknie wykonanymi kadrami z miejsc, które pokazuję na zdjęciach tak, jak ja je postrzegam.

Blog składa się z czterech paneli tematycznych :
Relacje z podróży po świecie
Promocja Województwa Opolskiego
Fotografia
Usługi Fotograficzne

Kogo Poszukuję do Współpracy

Osób, które pomogą i będą uczestniczyć w projektach #NieOdkryteOpolskie oraz #DachyOpola. Projekty te stają się z roku na rok coraz bardziej popularne oraz docenienie nie tylko przez mieszkańców Opola.
Dlatego poszukuję partnerów, którzy pomogą mi wydać samodzielny przewodnik lub Fotoalbum promujący Województwo Opolskie jak i samo Opole.

Partnerów i sponsorów, którzy pomogą mi doskonalić umiejętności fotografii w postaci warsztatów lub współorganizatorów wspólnych wyjazdów plenerowych.

Partnerów i sponsorów, którzy pomogą mi i mojej rodzinie spełniać podróżnicze marzenia.
Podróż z 4-osobową rodziną zawsze jest dużym wyzwaniem logistycznym i finansowym.

Dlatego jestem otwarty na nieszablonową współpracę z każdym regionem, nawet jeżeli to będzie Szczecinek lub jakaś dzika okolica pod Puławami. Z takiej współpracy wychodzą bajeczne relacje i zdjęcia.

Jak działam w Social Media

Mój FanPage na Facebooku ma 2000 fanów, ale za to wszyscy są bardzo zaangażowani w to co publikuję. Niektóre materiały mają do 40 tysięcy osób zasięgu, a średnia ilość polubień waha się od 50 do 120 – co jest wręcz rewelacyjnym wynikiem. Dzięki temu Fanpage w naturalny sposób się rozrasta, zwiększając liczbę czytelników. Świetnym przykładem jest zaangażowanie moich czytelników w publikowane materiały w Social Media. Instagram na chwilę obecną posiada 600 obserwujących, pozyskanych w naturalny sposób a każde publikowane zdjęcie ma dużą interakcję z osobami po drugiej stronie.
Materiały publikuję co drugi dzień, a wpis na blog wydaję co tydzień – systematycznie.

Jak działam na żywo

Korzystam z zaproszeń na różne festiwale lub wydarzenia podróżnicze, aby mieć dobry kontakt nie tylko z moimi czytelnikami ale i poznać całkowicie nowe osoby. Oczywiście skupiam się nie tylko na relacjach z mojej podróży ale i organizuję wernisaże moich zdjęć, a nawet szkolenia na wydarzeniach motywacyjnych dla osób, którzy szukają swojej pasji.

Z kim dotychczas współpracowałem

Kontakt i współpraca

 

Jaki był tego efekt ? Oto przykładowe teksty współpracy

Każda współpraca była inna lecz miała zawsze to samo zakończenie zwane sukcesem.
Dla Navroad testowałem phableta w dalekiej Azji – który miał za zadanie być alternatywą do minimalizacji bagażu w podróży i zastąpienia laptopa, komórki i tableta w swoim bagażu.

Dla zagranicznych firm Into to Glacier i Glacier Trips świadczyłem usługi fotograficzne oraz relację z pobytu.

Jeżeli masz jakiś alternatywny pomysł lub wizję połączenia sił to śmiało napisz lub zadzwoń.
Wielkie rzeczy zaczynają się od małych płomyków nazywanych pomysłami, a jak o taki się zadba to może zmienić się w ogień, który zarazi i zobaczy miliony.

Kontakt :

szpala84@gmail.com

Tel. 790898181

I proszę bez „Panów” aż taki stary dziad nie jestem.

Pozdrawiam – Paweł

Zapisz